Showing 4 Result(s)
Muza: koncerty i płyty

Muzyczne rozkosze – wrocławskie zespoły muzyczne

Pobliże miasta Wrocławia jest bardzo fascynujące architektonicznie. Już samo miasto Wrocław jest uwodzicielskim miejscem obfitującym w piękne kamienice, także zakątki wyjęte ze średniowiecza i świadczące o bogactwie niegdysiejszych i dzisiejszych społeczności wrocławskich. Jednakowo jest z całym Dolnym Śląskiem, regionem niezwykle tajemniczym ale też bardzo urokliwym.
Spotkania, wywiady, relacje

Co to jest tzw. 10 Muza, za co jest odpowiedzialna i kiedy się zjawiła?

Czy pamiętasz, iż w antycznej Grecji czczono 9 Muz – opiekunek różnych sztuk, jednak aktualnie kino i dzieła kinematografii uznaje się za sztukę na równi z jakimi sztukami jak przykładowo teatr? To dlatego już od ponad stu wiosen mówi się o tak zwanych dziesięciu Muzach.
Obecnie hipotetycznie wszelki, kto posiada telefon często nakręcił choć niedługi filmik przedstawiający np. wygłupiające się dzieciaki lub obejrzany na pewnej wycieczce pejzaż.
Gdy chcemy zaprosić przyjaciół na ważną ceremonię familijną, zamawiamy eleganckie zaproszenia;
Spotkania, wywiady, relacje

Gdy chcemy zaprosić przyjaciół na ważną ceremonię familijną, zamawiamy eleganckie zaproszenia

Zaproszenia na uroczystości familijne jesteśmy w stanie z grubsza podzielić między dwa zbiory: te przeznaczone dla szkrabów i te zaprojektowane dla osób dorosłych. Takie istotne wydarzenia, jak pierwsza komunia albo ślub, a także jego rocznica, wymagają, żeby gości zapraszać w nadzwyczajny, czyli podniosły sposób. Elegancko wykonane zaproszenia wręcza osobiście podczas zapowiedzianej wizyty. Aby jeszcze mocniej podkreślić podniosły charakter samej czynności zapraszania, niektóre pary narzeczeńskie wręczają samodzielnie zrobione zaproszenia. Jednak lwia większość młodych mężczyzn preferuje zamówić profesjonalne druki.