Showing 183 Result(s)
Miłostki i nie tylko, Premiery filmowe, Spotkania, wywiady, relacje, Warto przeczytać

Robisz porządki w piwnicy? Może okazać się, że znalazłeś tam fantastyczne skarby

Ogromne pudła stojące długimi latami na strychu czy w piwnicy są z pewnością zmorą praktycznie każdego człowieka. Zwykle nawet nie bardzo wiemy, co konkretnie znajduje się w środku, jednakże na wszelki wypadek starasz się niczego nie wyrzucać – z jednej strony często znajdują się tam wszelkiego rodzaju pamiątki po przodkach, a jednocześnie być może jest tam coś, co niegdyś nam się jeszcze przyda.
Miłostki i nie tylko, Premiery filmowe, Spotkania, wywiady, relacje, Warto przeczytać

Każdy ma jakieś hobby – są tacy, którzy kolekcjonują znaczki, a inni monety – niekiedy jednak chcemy pozbyć się niepotrzebnych kolekcji

Jeżeli na przykład nasz dziadek miał hobby i kolekcjonował stare monety, to mógł w spadku pozostawić nam swój skarb. Jednak, my nie zawsze musimy jego miłość rozumieć i podzielać.
Jeżeli od dziecka pasjonowaliśmy się zbieraniem na przykład starych monet, bo zaszczepił w nas tę pasję dziadek, to możemy przejąć później jego kolekcję oraz kontynuować jej powiększanie.
Spotkania, wywiady, relacje

Weekend w Solinie – moc fenomenalnych atrakcji i potężny asortyment miejsc noclegowych

Solina to przepiękna miejscowość i jedna z największych atrakcji w całych Bieszczadach, nic więc dziwnego, iż każdego roku wiele ludzi chętnie odwiedza Zalew Soliński. Jeżeli jesteś miłośnikiem gór i uwielbiasz górskie krajobrazy to naturalnie w Twoich planach urlopowych musi znaleźć się eskapada nas Zalew Soliński.
Miłostki i nie tylko, Premiery filmowe, Spotkania, wywiady, relacje, Warto przeczytać

Wydaje się, że gry strategiczne online swoje dobre czasy mają już za sobą

Wiele ich odmian wskazuje, że świat Facebooka, internetowych mediów i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Możemy grać w to co tylko preferujemy – od strategii przez RPG do managerów sportowych. Jeśli chodzi o gry – manager, względnym skojarzeniem będą oczywiście piłkarskie wersje Football Managera. Od początku budujesz tu własną wirtualną drużynę, budujesz nowy stadion, wykonujesz transfery itd.
Miłostki i nie tylko, Premiery filmowe, Spotkania, wywiady, relacje

W swoim mieszkaniu również możemy posiadać takie gry

Jeśli kochamy spotykać się z przyjaciółmi oraz grać w przeróżne gry, to z pewnością często nawiedzamy dobre salony gier. Niestety takie wyjścia pociągają za sobą spore kwoty, lecz mamy szansę zrobić coś, żeby grać w ukochane gry, ale jednocześnie płacić za to wszystko dużo mniej oraz jeszcze nie być uzależnionym od czasu funkcjonowania takiego salonu.
Spotkania, wywiady, relacje

Super miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska oczarowuje przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemal białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wakacje 2014.
Miłostki i nie tylko, Spotkania, wywiady, relacje

Tradycyjne, maszynką na żyletkę – faceta czyni mężczyzną

Kto by pomyślał, że świeżo upieczeni mężczyźni zdecydują się na tradycyjne maszynki do golenia, żyletkę, pędzel i krem albo brzytwę. W czasach gdzie mamy całą gamę nowoczesnych technologicznie narzędzi do golenia i cyber hiper maszynek z wibratorami, tradycyjne golenie wraca do łask. Dla tych mężczyzn, którzy rozmiłowali się w klasycznym usuwaniu zarostu wiadome jest, że tradycyjne golenie daje poczucie luksusu i samorealizacji. Przekonani są, oni że trzymanie w ręku co rano doskonale wypracowanego metalowego i chromowanego przedmiotu jest niewyobrażalnie przyjemniejsze niż trzymanie w ręku plastikowego czy elektrycznego golidła. Jest to czynność dająca poczucie komfortu i z ochotą realizowana każdego poranka.
Miłostki i nie tylko, Premiery filmowe, Spotkania, wywiady, relacje, Warto przeczytać

Architekci od zieleni oraz ich sposoby na piękny ogród przez cały rok

Wykwintnie urządzony dom to nie wszystko. Jak się okazuje, również przyległe do niego tereny powinny być poddane opiece, żeby nasze życie toczyło się w całkowitej harmonii oraz szczęściu.
Dbając o swój ogród osobiście niejednokrotnie zapominamy, iż nie tylko jego wystrój ma znaczenie.