PIT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niebanalne pomysły na zabawę kawalerską. Nowy okres ślubny startuje już wkrótce!

mężczyzna w koszuli
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Jeden sezon weselny dobiega końca, ale kolejny już w blokach startowych. Coraz to bardziej oczywiste jest organizowanie przed tym ważkim dniem Spotkania ze znajomymi, na którym żegnamy stan panieński lub kawalerstwo.

Chcesz spędzić miły wieczór w rodzinnym towarzystwie? Pamiętaj o grach planszowych!

muzyka alternatywna
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większą część ludzi funkcjonuje w sporym natłoku obowiązków i wielkim stresie wywołanym pracą. Najdoskonalszym sposobem na słuszne spędzenie czasu z familią są niewątpliwie wspólne wieczory.

Jak zabawić dzieci na weselu albo przyjęciu?

rozrywki
Jak zabawić brzdące w trakcie weselnego przyjęcia, urodzinowego czy z okazji Dnia Dziecka? To istotne pytanie, z którym bardzo często boryka się wielu rodzicieli planujących imprezę.


Zatroszcz się o oddzielny stoliczek dla maluchów – pozwólcie najmłodszym gościom na imprezie poczuć się wyjątkowo.

Szlakiem przygód po trójmieście wybierz się już teraz

plakat
Autor: Fundacja Filmowa Warszawa
Źródło: Fundacja Filmowa Warszawa
Istnieją tacy osobnicy, jakich wcale nie interesuje zwiedzanie znanych obiektów. Ludzie, którzy uwielbiają przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do niejednokrotnie strasznych miejsc, czasami zakazanych. Trójmiasto, jak widać, proponuje coś dla miłośników dobrej przygody.


Jeżeli wybieramy się do Trójmiasta służbowo większą drużyną z pracy i posiadamy czas na przygody, możemy zdecydować się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.