Panie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Muzyczny prezent na różne okazje. Dla kogo taki upominek jest odpowiedni?

odzwierciedlenie - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry prezent dla melomana musi być zawsze zgodny z jego gustem. Dobrze jest poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się jakie rzeczy lubi dana osoba.


wizja - ubrania
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy są wierni starym brzmieniom. Mają swoją sprawdzoną muzykę jeszcze z czasów swojej młodości, do jakiej często powracają. Gdy są dorośli, to przekazują takie muzyczne fascynacje własnym dzieciom. W taki sposób kultowe dźwięki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie mówiąc już o tym, że taka muzyka jest też ponadczasowym brzmieniem. Do tego rodzaju klasyków należy z pewnością Pink Floyd The wall. "Pink floyd the wall" niezbędny album każdego fana prog rocka Jest to album koncepcyjny. To jeden z najlepiej sprzedających się płyt, jeżeli chodzi o muzykę rockową. Na podstawie tego albumu stworzony został bardzo znany film o tym samym tytule. Dlatego nabywając taką płytę na upominek możemy być pewni, że fan tego typu klasyków włączy ją z radością do domowej płytowej biblioteki. Kobiety lubiące znane klasyki na pewno będą zadowolone z repertuaru, jaki ma Eva Cassidy. Ciekawostką jest, że za życia, gdy tworzyła, nie przebiła się do szerszej publiczności. Jednak po jej śmierci, wydano płytę, jaka rozeszła się w wielkim nakładzie. Od tego momentu jej muzyka stała się znana niemal na całym świecie. To dobra propozycja dla osób kochających bluesa, folku, jazzu.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.