Prezenty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podarunek dla chłopaka na 18 rocznicę urodzin nie musi być nudny!

Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International
Każda z nas ma co roku kłopot co wybrać facetowi na Urodziny. Tym bardziej na te jedne, jedyne 18 urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiemy ci, co można mu sprezentować! Wyszukany upominek to taki, jaki najczęściej zrealizujesz sama.

Jakim sposobem wybrać właściwy prezent dla chłopaka i mężczyzny, oraz czym powinno kierować się podczas wyboru prezentu?

prezent
Autor: Weltbild.pl
Źródło: Weltbild.pl
Im bliżej świąt, tym więcej zastanawiamy się nad tym, jakie upominki kupić dla swoich bliskich. Jeżeli wyszukujesz prezentów dla mężczyzny, to wybór takich upominków jest istotnie duży, jednak kupując prezenty dla mężczyzny powinno się wziąć pod uwagę sporo znaczących kwestii.

Trudny wybór ze znalezieniem prezentu urodzinowego? Teraz masz ogrom możliwości!

tort urodzinowy
Autor: NatalieMaynor
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny to okazja, którą obchodzi się w wielu miejscach na świecie, w tym także na terenie Polski. Tradycja świętowania tego dnia liczy sobie wiele stuleci i związanych jest z nią wiele różnych elementów. Do głównych z nich należy niewątpliwie zwyczaj dawania podarunków jubilatowi, czyli osobie, która uroczystość obchodzi. Prezenty takie mogą być bardzo różne, od symbolicznych aż po bardzo kosztowne i cenne. Ogólnie rodzaj takiego prezentu zależy od wielu różnych elementów. Istotnym z nich jest przykładowo stan finansowy osoby obdarowującej. Zwykle bowiem niestety poziom prezentu zależy od ilości pieniędzy, którą się na niego przeznaczy. Aspekt ten nie dotyczy tylko prezentów wykonanych na własną rękę, gdyż wartość takich prezentów jest nie do wycenienia. Typ podarunku zależy również od wieku jubilata. Inny bowiem będzie prezent na 30-tkę prezesa firmy, a inny dla trzylatka. Tak więc rodzaj prezentu dostosowuje się także do płci określonej osoby oraz do stosunków, jakie łączą ją z osobą kupującą podarunek.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.