rozrywka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z czego wszyscy ludzie lubią się śmiać oraz czy humor rysunkowy to właściwy wariant na przyjemne spędzenie wieczoru?

humor rysunkowy
Autor: Mad House Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Znamy wszyscy grafiki w gazetach, które przedstawiają jakieś zabawne sytuacje. I właśnie tego typu satyryczne grafiki można by odnaleźć w dowolnej gazecie.

Pokój ucieczki – escape room

ucieczka
Autor: Jonas Schleske
Źródło: http://www.flickr.com
W Trójmieście na każdym kroku możemy trafić na różnorodne atrakcje, co na długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Nowe atrakcje turystyczne z górnej półki najczęściej opisywane są przez blogerów oraz osoby zafascynowanych tym regionem naszego kraju. Biorąc pod uwagę Gdańsk do dyspozycji wyjeżdżających jest niemało rozrywek, choć ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to rzeczywiste życie, w czasie jakiego wydarza się sporo niespodziewanych sytuacji.

W jakich sklepach powinno się zakupić dzisiaj gry planszowe?

gry planszowe
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzanie naszego wolnego czasu na różnorodnych rozrywkach bez wątpienia jest często wybieraną przez nas odmianą aktywności. Kochamy po niesłychanie długim okresie naszej pracy móc przyjemnie odprężyć się. Oczywiście najczęściej zamierzamy się lenić i wylegiwać na kanapie przed telewizorem, niemniej natomiast nie jest to wyjątkowo wartościowa forma rozrywki.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.