atrakcje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Najciekawsze atrakcje w Tatrach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Tatry
Autor: hosiawak
Źródło: www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się czas, w jakim będzie można wreszcie zapomnieć o kłopotach związanych z zimą, opadami śniegu i ujemną temperaturą. Mimo że tak naprawdę wakacyjny urlopowy zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów żegna się ze szkołą i rusza na wakacje z mamą i tatą, już w tym momencie można zaobserwować, że dużo pracowników wyprasza parę dni wolnego albo na pewien czas zawiesza własną działalność, następnie pakuje plecak, bierze kilka najpotrzebniejszych przedmiotów i trochę zaskórniaków, by wyjechać gdziekolwiek – możliwie daleko od hałasu miast, od swojej firmy, marudnych kontrahentów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.

Idea na ciekawy podarunek na walentynki dla swojego chłopaka

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby jest właściwą, ale Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Wiele pań uważa, iż taki podarunek musi zostać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy ale warto odejść od takiej tradycji.

Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, przez to warto dla swego szkraba załatwić wyjątkowy pokaz

wczasy
Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
Smyki zazwyczaj czekają na swoje urodziny przez okrągły rok. Myślą o tym, co otrzymają w podarku i jakie atrakcje przygotowali mama z tatą.


Nieważne czy nasz kajtek ma 5 czy 8 lat.

Łamigłówki, zamknięte nakastliki i kombinacje cyfr, innymi słowy próba ucieczki z zamkniętego pokoju

sklepy
Autor: Granna
Źródło: GMFRK Sp. z o.o.
Na obecną chwilę ludzie szukają coraz to lepszych rozrywek i możliwości intrygującego spędzania czasu w mieście. Z tego względu zdołamy dostrzec rosnącą liczbę dyskotek, restauracji, tematycznych pubów, czy miejsc proponujących nieszablonowe atrakcje i rozrywkę na niezwykłym pułapie.

Weekend w Solinie - moc fenomenalnych atrakcji i potężny asortyment miejsc noclegowych

dom w bieszczadach
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Solina to urocza miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całkowitych Bieszczadach, nic więc zaskakującego w tym, iż każdego roku niemało ludzi entuzjastycznie odwiedza Zalew Soliński. Jeśli jesteś miłośnikiem gór i uwielbiasz górskie widoki to z pewnością w Twoich planach urlopowych musi znaleźć się eskapada nas Zalew Soliński.

Z jakiej racji warto jest wziąć udział w międzynarodowych pokazach pirotechnicznych?

pokazy pirotechniczne
Autor: Kurt Bauschardt
Źródło: http://www.flickr.com
Międzynarodowe pokazy pirotechniczne to atrakcja, jaka w każdym roku przyciąga wielu zainteresowanych. To nie pokaz sztucznych ogni kończący się po paru minutach, lecz prawdziwy spektakl, który rewelacyjnie rozjaśnia niebo i wzbudza niezwykłe emocje.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.