atrakcje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Najciekawsze atrakcje w Tatrach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Tatry
Autor: hosiawak
Źródło: www.flickr.com
Dużymi krokami nadchodzi sezon, w jakim będzie można wreszcie nie pamiętać o kłopotach związanych z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Choć prawdziwie wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, gdy armia uczniów kończy rok szkolny i rusza na wakacje z mamą i tatą, już teraz da się zauważyć, że dużo pracujących wyprasza kilka dni wolnego albo na jakiś czas zawiesza swoją działalność, następnie pakuje plecak, bierze kilka niezbędnych przedmiotów i nieco zaskórniaków, żeby wyjechać dokądkolwiek – możliwie daleko od hałasu miast, od własnej firmy, niezadowolonych kontrahentów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.

Idea na ciekawy podarunek na walentynki dla swojego chłopaka

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby jest właściwą, ale Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Wiele pań uważa, iż taki podarunek musi zostać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy ale warto odejść od takiej tradycji.

Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, przez to warto dla swego szkraba załatwić wyjątkowy pokaz

wczasy
Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
Smyki z reguły czekają na swe urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co dostaną w prezencie i jakie atrakcje przygotowali rodzice.


Mało istotne czy nasz szkrab ma 5 czy 8 lat.

Łamigłówki, zamknięte nakastliki i kombinacje cyfr, innymi słowy próba ucieczki z zamkniętego pokoju

sklepy
Autor: Granna
Źródło: GMFRK Sp. z o.o.
Obecnie ludzie poszukują coraz to ciekawszych atrakcji i szans fascynującego spędzania czasu w mieście. Z tego względu zdołamy dostrzec rosnącą liczbę dyskotek, kawiarni, tematycznych pubów, czy miejsc oferujących kultowe atrakcje i rozrywkę na genialnym pułapie.

Weekend w Solinie - moc fenomenalnych atrakcji i potężny asortyment miejsc noclegowych

dom w bieszczadach
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Solina to urocza miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całkowitych Bieszczadach, nic więc dziwnego, iż każdego roku wiele osób chętnie odwiedza Zalew Soliński. Jeżeli jesteś miłośnikiem gór i uwielbiasz górskie widoki to naturalnie w Twoich planach urlopowych musi odnaleźć się wyprawa nas Zalew Soliński.

Z jakiej racji warto jest wziąć udział w międzynarodowych pokazach pirotechnicznych?

pokazy pirotechniczne
Autor: Kurt Bauschardt
Źródło: http://www.flickr.com
Międzynarodowe pokazy pirotechniczne to atrakcja, która każdego roku przyciąga niejednego zainteresowanego. To nie pokaz sztucznych ogni mający finał po paru minutach, lecz prawdziwy spektakl, który fantastycznie rozjaśnia niebo i wzbudza wyjątkowe emocje.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.