plaże

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Właściwy sposób na ucieczkę od zimowych tradycji

temat
Autor: Thomas Kujawa
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy za oknem prószy śnieg a Ty mocno zaciskasz zęby marząc o jakiejś skąpanej w słoneczku plaży, masz dwa wyjścia. Mogłabyś śnić dalej lub przejść od wyrazów do uczynków i wybrać się prędko w jakieś niezwykłe miejsce.Przecież air portów nie zamyka się na parę zimnych miesięcy.

Super miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Plaża i morze, Krynica Morska
Autor: irvken
Źródło: http://www.flickr.com
Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska ujmuje przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wczasy 2014.

Spokojny urlop w Gąskach

Morze Bałtyk, mewa
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Gąski to wieś wypoczynkowa znajdująca się na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, toteż wybierając to miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem można liczyć na relaks w ustronnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to kolejny atut dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą barów i dyskotek.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.