film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z jakiego powodu garnki WMF to doskonały pomysł na upominek i co ponadto produkuje ich wytwórca?

puchar
Źródło: pixabay.com
Czy nie myślisz, że wystarczająco długo w okresie należycie minionym mieszkańcy naszego kraju trudzili się używając, co tutaj wiele mówić, tandetnie wykonanych towarów? I przecież nie idzie tu tylko o takowe samochody jak słynna zemsta Honeckera.

Które animacje wybierać dla dzieci?

filmy
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie dzieciaki mają duży wybór wśród rozmaitych filmów. Warto jednak zastanowić się, które z nich będą naprawdę korzystne dla rozwoju najmłodszych podopiecznych. W kinie możemy odnaleźć różnorodne propozycje dla dzieci w różnym wieku. Czy jednak wszystkie filmy dla dzieci naprawdę mogą korzystnie wpływać na młode umysły?

Istnienie jest jak telenowela

Teatralne maski
Autor: Nick Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Jakby przyrównać swoje własne życie do któregoś gatunku filmowego, co by to było? Horror, musical a może komedia? Na sto procent film obyczajowy, ponieważ to się właściwie narzuca samo przez się, lecz nie zawsze i nie w każdym etapie życia. Zazwyczaj jest przecież trochę obyczajowości, a po chwili dramat, jaki rozlewa się na długie dni, tygodnie, miesiące…

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.