seriale

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób w mgnieniu oka znaleźć obowiązujący program konkretnych stacji TV?

program tv
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Telewizja to dla wielu ludzi sposób na relaks i rozrywkę, i co za tym idzie nic dziwnego, że tak wielu ludzi spędza wiele godzin na oglądaniu ulubionych programów. Istotne jest, aby wybrać dla siebie to, co w określonej chwili szczególnie nas interesuje. Z tej przyczyny względu warto śledzić bieżący program telewizyjny, aby zdobyć gwarancję, że nie minie nas żadna godna polecenia produkcja.

Filmy w odcinkach dramatyczne pozostają przez długi czas w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie są w stanie żyć bez seriali. Jest to swego rodzaju zastępcza, z goła inna, ale równoległa rzeczywistość, do której z chęcią powracamy w każdej wolnej chwili. Lubimy wymyślać z wyprzedzeniem alternatywne fabuły naszym drogim bohaterom, śledzić ich życie, zastanawiać się, co zdarzy się w następnym odcinku. Twórcy do tego, żebyśmy przypadkiem się nie zanudzili serwują nam scenariuszowe majstersztyki, sensację, dramat i komedię w jednym. Ostatnio, chyba nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali stało się swego rodzaju stylem życia.

Czas urlopu, a Ty nie wiesz co porobić?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chcesz gdzieś wyjechać za miasto, może pochodzić po górach, niestety zapowiadane deszcze niweczą twoje piękne plany. Więc co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezsensowne i bezcelowe oglądanie telewizji? Lepiej nie tracić na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!

Animacje DVD i nie tylko

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Filmy to naprawdę rozległy temat, w sporej mierze wcale nie tak jak najlepiej ceniony jak dużej ilości osobom się może nieraz wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, jednak mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami a, także pojmuje pomosty znaczeniowe między jedną, a drugą filmową produkcją.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.