seriale

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób w mgnieniu oka znaleźć obowiązujący program konkretnych stacji TV?

program tv
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Telewizja to dla wielu osób sposób na relaks i rozrywkę, dlatego nie powinno nikogo zdziwić, że tak wielu z nas spędza swój wolny czas na oglądaniu konkretnych programów. Znamienne jest, aby postawić na to, co w określonej chwili bardzo nas interesuje. Z tego powodu względu należy śledzić obowiązujący program telewizyjny, aby zdobyć gwarancję, że nie minie nas żadna godna polecenia produkcja.

Filmy w odcinkach dramatyczne pozostają przez długi czas w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie są w stanie żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła różniąca się od naszej, ale równoległa teraźniejszość, do której z chęcią wracamy często. Lubimy przypatrywać się naszym ulubionym postaciom, śledzić ich losy, myśleć, co zdarzy się w następnym sezonie. Reżyserzy zaś, żebyśmy przypadkiem się nie zanudzili podają nam na tacy scenariuszowe perełki, sensację, dramat i komedię w jednym. Ostatnio, raczej nieprzypadkowo oglądanie seriali stało się pewnym stylem życia.

Czas urlopu, a Ty nie wiesz co porobić?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu na weekend? Chcesz gdzieś wyjechać za miasto, może pochodzić po górach, jednak prognozy pogody niweczą twoje ambitne zapędy. Także co ci pozostaje? Siedzenie w domu, bezproduktywne i przypadkowe oglądanie telewizji? Lepiej nie tracić na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!

Animacje DVD i nie tylko

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Kino to naprawdę rozległy temat, w sporej mierze wcale nie tak dobrze ceniony jak wielu jednostkom się może czasem wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, jednakże mało kto zastanawia się nad filmowymi nawiązaniami jak również pojmuje pomosty znaczeniowe między jedną, a drugą kinową produkcją.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.