wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które marki opon należy wybrać na lato

opony
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Wymiana opon samochodowych na letnie okazuje się dla samochodowych laików trudniejsza niż w większości wypadków może się wydawać. Przy zakupie opon należy bowiem uwzględnić szereg różnych czynników, o jakich wiele ludzi może nie mieć pojęcia. Dobrze zyskać choćby wstępną wiedzę na temat rodzajów opon a, także ich specyfiki, żeby najlepiej postarać się o bezpieczne poruszanie się po drodze. Jedną ze spraw, jakiej należy się tu zdecydowanie przyjrzeć okazuje się obecnie coś takiego jak opony na lato.

Ekskursja życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż nie masz uplanowanego tegorocznego urlopu? Najwyższa pora, aby skierować się do biura podróży a także popytać o katalog z ciekawymi propozycjami.

Nie zamykajmy się w jednym gatunku lektur

biblioteka miejska
Autor: jef1947
Źródło: http://www.flickr.com
Im więcej typów książek ze sobą zmieszamy, tym większa jest pewność, iż nasza wiedza będzie ogólna oraz że jednocześnie będziemy potrafili sobie zaradzić w każdej dziedzinie naszego życia. Przez to im bardziej skrajne książki znajdą się na naszej półce, tym mniejsza jest szansa na to, że będziemy się nudzić oraz że nie będziemy rozumieli po co sięgnąć.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.