koncerty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odrobina porad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że obecna muzyka i tak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który charakteryzuje się nieco odmiennym gustem, aniżeli zwykła osoba. Jednakowoż któż powiedział, iż powinniśmy tylko zwracać własną uwagę na muzykę popularną?

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

morze w Sopociw
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosna już w pełni, a nim się obejrzysz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już pomysł na przeżycie niezapomnianych i beztroskich wakacji, o których przez dłuższy czas będziesz opowiadać swoim przyjaciołom i rodzinie? Jeżeli nie, przygotowaliśmy dla ciebie fantastyczną ofertę.

Co roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość spotów reklamowych na temat spędzenia wczasów za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to jedynie trzy z całego mnóstwa destynacji turystycznych, które przypisane są do najchętniej typowanych przez Polaków. Ludzie przeważnie tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu należy przyznać że mają rację. Jednakże same warunki pogodowe to nie wszystko.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.