koncerty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odrobina porad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że obecna muzyka i tak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który charakteryzuje się nieco odmiennym gustem, aniżeli zwykła osoba. Jednakowoż któż powiedział, iż powinniśmy tylko zwracać własną uwagę na muzykę popularną?

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

morze w Sopociw
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosna już na całego, a nim się obrócisz, nadejdzie gorące lato 2014. Masz już pomysł na spędzenie niezapomnianych i radosnych wakacji, o których przez dłuższy czas będziesz mówić swoim kolegom i rodzinie? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjną ofertę.

Co roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość reklam na temat spędzenia wczasów za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to ledwie trzy z wielu destynacji turystycznych, które należą do najchętniej typowanych przez Polaków. Ludzie na ogół tłumaczą swój wybór głównie „pewną pogodą”. I tu należy przyznać im rację. Jednak same warunki atmosferyczne nie są najważniejsze.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.