koncerty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odrobina porad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że obecna muzyka i tak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który charakteryzuje się nieco odmiennym gustem, aniżeli zwykła osoba. Jednakowoż któż powiedział, iż powinniśmy tylko zwracać własną uwagę na muzykę popularną?

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

morze w Sopociw
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosna już w pełni, a nim się obrócisz, nadejdzie gorące lato 2014. Masz już pomysł na spędzenie niezapomnianych i beztroskich wakacji, o których przez dłuższy czas będziesz mówić swoim znajomym i rodzinie? Jeżeli nie, przygotowaliśmy dla ciebie fantastyczną ofertę.

Co roku widzisz i słyszysz ogromną ilość reklam dotyczących spędzenia wczasów za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to tylko trzy z całego mnóstwa destynacji turystycznych, które przypisane są do najczęściej typowanych przez Polaków. Ludzie na ogół tłumaczą swój wybór głównie „pewną pogodą”. I w tym miejscu można przyznać że mają rację. Jednak same warunki atmosferyczne to nie wszystko.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.