piosenki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co odznacza świetny podkład muzyczny do tańca

muzyka
Autor: Dustin Gaffke
Źródło: http://www.flickr.com
Muzyka wywiera wpływ na wyjątkowo sporo dziedzin życia. Słuchana samodzielnie pełni potrzeby estetyczne, oprócz tego nieraz tworzy interesującą atmosferę. Sporo osób nie jest w stanie przedstawić sobie domówki bez energetycznego podkładu muzycznego – potrafi on doskonale rozkręcić rozmowy.

Piękno, którego nie zauważamy od razu

Farbki do malowania
Źródło: http://www.sxc.hu/
Piękno otacza nas z każdej strony. Nawet, kiedy nie potrafimy znaleźć go od razu wystarczy zajrzeć w głąb innej osoby, żeby to znaleźć. Piękno odnajdziemy w każdej osobie, chociaż być może jego „skorupa” nie pozwala na bycie miłym. Czasami musimy po prostu dojść do sedna, żeby zobaczyć coś prawdziwego. Niestety, działa to też w drugą stronę. Ktoś na pierwszy rzut oka, kto wydaje się niezwykłym człowiekiem, w bliższym kontakcie ma niedostrzegalne wcześniej minusy. Ze sztuką sprawa jest podobna, czasem piękno dostrzegamy od razu, cudowne pejzaże czy widoki zachwycają każdego, czasami jednakowoż piękno jesteśmy w stanie zobaczyć dopiero po jakimś okresie.

Odrobina porad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że obecna muzyka i tak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który charakteryzuje się nieco odmiennym gustem, aniżeli zwykła osoba. Jednakowoż któż powiedział, iż powinniśmy tylko zwracać własną uwagę na muzykę popularną?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.