piosenki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co odznacza świetny podkład muzyczny do tańca

muzyka
Autor: Dustin Gaffke
Źródło: http://www.flickr.com
Muzyka wywiera wpływ na wyjątkowo sporo dziedzin życia. Słuchana samemu pełni potrzeby estetyczne, dodatkowo często tworzy ciekawą atmosferę. Wiele osób nie jest w stanie wyobrazić sobie potańcówki bez żywego podkładu muzycznego – umie on doskonale podgrzać klimat.

Piękno, którego nie zauważamy od razu

Farbki do malowania
Źródło: http://www.sxc.hu/
Piękno otacza nas z każdej strony. Nawet, kiedy nie możemy znaleźć go od razu wystarczy zajrzeć w głąb innego człowieka, by to odnaleźć. Piękno spotkamy w każdej osobie, chociaż być może jego ”pancerz” nie pozwala na bycie wspaniałym. Niekiedy trzeba po prostu dojść do sedna, aby zobaczyć coś prawdziwego. Niestety, działa to także w drugą stronę. Ktoś na pierwszy rzut oka, kto wydaje się niezwykłym człowiekiem, przy bliższym poznaniu ma niedostrzegalne wcześniej wady. Ze sztuką sytuacja jest podobna, czasami piękno widać od razu, piękne pejzaże czy widoki zachwycą niemal każdego, czasem jednakowoż piękno jesteśmy w stanie dostrzec dopiero po pewnym okresie.

Odrobina porad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że obecna muzyka i tak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który charakteryzuje się nieco odmiennym gustem, aniżeli zwykła osoba. Jednakowoż któż powiedział, iż powinniśmy tylko zwracać własną uwagę na muzykę popularną?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.