gra

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób przyjemnie spędzać czas wolny z najbliższymi a więc atuty planszowych gier

agroturystyka
Autor: Michał Borowik
Ludzie zawsze odczuwali potrzebę odpoczynku i rozrywki, to jednakowo potrzebne jak woda, pożywienie bądź powietrze.


Współcześnie z reguły rozrywka kojarzy się z siedzeniem przed kompem albo telewizorem, i faktycznie sporo ludzi w taki sposób spędza czas wolny.

Jeszcze większy asortyment w księgarniach - co potrafimy tam znaleźć?

mac wydawnictwo
Obecnie rzadko kiedy odkryjemy księgarnię z małym wyposażeniem. Coraz to więcej ludzi czyta książki i różnego modelu informatory, a w związku z tym popyt jest znaczny.

Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, skąd powstał fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, nic więc dziwnego, że pojawiło się mnóstwo gier opartych na rywalizowaniu dwóch piłkarskich zespołów.

Gry planszowe rodzinne to wspaniały plan na wspólne spędzenie czasu

gry
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
Warto inwestować w gry planszowe rodzinne

Stopniowo okazuje się, że gry komputerowe rozpoczynają tracić na zainteresowaniu, a swoją wartość w strukturze gier zaczynają odzyskiwać gry planszowe. W dużej mierze dzieje się tak dlatego, że gry planszowe strategiczne stały się mocniej rozbudowane, okazują się być ciekawsze pod kątem graficznym, a w dodatku niejednokrotnie będą tak przygotowane, że mamy szansę w nie zagrać na parę sposobów.

W jakich sklepach powinno się zakupić dzisiaj gry planszowe?

gry planszowe
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzanie naszego wolnego czasu na różnych rozrywkach niewątpliwie jest wielokrotnie wybieraną przez nas odmianą aktywności. Uwielbiamy po niezmiernie długim okresie wykonywania obowiązków móc przyjemnie odpocząć. Na pewno przeważnie zamierzamy się lenić i wylegiwać na kanapie przed telewizorem, niemniej tymczasem nie jest to wyjątkowo wartościowa forma rozrywki.

Wydaje się, że gry strategiczne online swoje dobre czasy mają już za sobą

gra
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, internetowych mediów i graficznych przeróbek nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Będziemy grać w to na co tylko mamy ochotę - od strategicznych przez RPG do sportowych manegerów. Gdy chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem są oczywiście piłkarskie wersje Football Managera. Od zaplecza budujesz tu własną sieciową drużynę, dokładasz nowoczesny stadion, dokonujesz transferów itd.

Minecraft to aktualnie jedna z najczęściej kupowanych gierek na polskim rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z najbardziej znanych gierek na polskim rynku - w Polsce, lecz zapewne w pozostałych również, natrafić można na tysiące prawdziwych miłośników akurat tej gierki. Tak naprawdę autor artykułu raczej nie zalicza się do wielkich miłośników Minecrafta, lecz oczywiście doskonale rozumie fenomen owego rozrywkowego produktu.

Zbiór najciekawszych klasycznych gier komputerowych

komputer
Autor: Jason Cartwright
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród licznych gier komputerowych, jakie co chwilę pojawiają się w sklepach, znajdzie się parę takich, które zyskały miliony graczy i ogromną popularność na całym świecie. Jedną z takich produkcji jest counter stike, której fabuła opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, jedna ze stron powinna obronić zakładników a druga ich pilnować.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.