imprezy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wszyscy wspominamy bale karnawałowe w szkole - każda dziewczynka chciała zostać królewną. Na szczęście obecnie pomysłowość dorosłych pań jest większa

crowdfunding
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli idziemy na przyjęcie karnawałowe lub sami wraz z grupą kolegów organizujemy party w domu - trzeba kupić przebrania na karnawał.

Jak najlepiej zorganizować imprezę integracyjną? W którym miejscu będzie to najciekawsze?

Model mózgu
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, iż dobrze pracować, że to obowiązek większości ludzi. Nie uciekniemy od tego. Nie oznacza to jednakowoż, iż tylko takim czymś jak praca człowiek żyje, bo przecież wolny czas jest przeznaczony dla każdego, a możemy go tak ustalić, aby było jak najlepiej.

W jaki sposób zorganizować firmową imprezę?

kwiaty
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Impreza firmowa to idealny sposób na zintegrowanie pracowników a także poprawienie klimatu panującego w biurze.


Jej przygotowanie może się wydawać skomplikowanym a także pracochłonnym obowiązkiem, jednak dobry plan działania pozwoli się z nim szybko uporać.

Oprawa muzyczna na weselach: dj czy raczej zespół muzyczny

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mnóstwo młodych par, które są na etapie organizowania wesela, myśli nad tym, czy wybrać zespół muzyczny grający na żywo, czy też korzystniej jest wybrać dj'a. Oba rozwiązania posiadają swoje wady i zalety. Warto więc dowiedzieć się jakie!

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.