zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób można uświetnić wyjątkowy wieczór? Co może się świetnie sprawdzić zarówno na imprezę dla dzieci jak również na przyjęcie weselne?

iluzjonista gdańsk
Źródło: flickr.com
Różne istnieją sposoby na uświetnienie przyjęcia. Na pewno dużo zależy od typu uroczystości i od jej charakteru. Jeśli chcielibyśmy stworzyć luźniejszą atmosferę to opłaca się zdecydować na przygotowanie jakieś ciekawej atrakcji.

Pokój ucieczki – escape room

ucieczka
Autor: Jonas Schleske
Źródło: http://www.flickr.com
W Trójmieście na każdym kroku możemy trafić na najróżniejsze atrakcje, jakie na długo nie dadzą o sobie zapomnieć. Innowacyjne atrakcje turystyczne z najwyższej półki często opisywane są przez blogerów i tych zaciekawionych tym regionem naszego kraju. Biorąc pod uwagę Gdańsk do dyspozycji podróżujących jest niemało rozrywek, jednak ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to realne życie, podczas jakiego wydarza się mnóstwo niespodziewanych sytuacji.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.