pociecha

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wakacje w siodle - czemu wskazane jest, aby posłać swoje maleństwo na obóz jeździecki

koń
Źródło: flickr.com
Obecnie ulubioną zabawą dzieciaków jest granie na notebooku , a także telefonie komórkowym. Zdołałoby się wydawać, że czas wakacji to okres, w którym dzieciaki spotykają się ze swoimi ziomkami i wspólnie spędzają czas na dworze. Na nieszczęście, w ostatnich latach można odnotować, że nawet jeśli maluchy spotykają się z przyjaciółmi, to najczęściej spędzaj czas przy komputerze.

Spędzanie czasu z naszymi maluchami

plac zabaw
Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER
Dzieciństwo to czas, kojarzący się zazwyczaj z beztroską zabawą i brakiem kłopotów. Przywodzi na myśl również opiekę i troskę rodziców, która powinna być w tym okresie obecna. Obecnie jednak jest sporo przypadków, w których opiekunowie nie opiekują się własnymi dziećmi. Nierzadko wynika to z ich obowiązków związanych z pracą; gdy oboje rodzice pracują, dziecko umieszczają w żłobku, przedszkolu lub pod opieką specjalnie zatrudnionej osoby. W rzeczywistości czas spędzany z własnymi dziećmi jest bardzo istotny i ma wielki wpływ na umysł dziecka i jego przyszłe życie. Z tego powodu nawet najbardziej zajęci opiekunowie powinni wygospodarować czas dla własnych pociech, niekiedy nawet kosztem swojej kariery zawodowej. Wiele osób bowiem w późniejszym czasie żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z pociechami. Form tego spędzania czasu jest sporo.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.