ćwiczenia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rozmaite treningi kulturystyczne oraz błędy czasem popełniane na siłowni.

siłownia
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowie to teraz nadzwyczaj ważna sprawa dla ogromnej liczby osób, niełatwo jednak o nie zadbać bez odpowiedniego treningu. Bieganie, rower, a może wizyta na siłowni? To ostatnie poleca się osobom, jakie pragną postarać się o swoją kondycje w jesienne deszczowe wieczory. Dobrze skupić się na treningach specyficznych partii ciała, takich jak chociażby trening mięśni ramion.

Spędzanie czasu z naszymi maluchami

plac zabaw
Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER
Dzieciństwo to czas, kojarzący się zwykle z beztroską zabawą i brakiem problemów. Przywodzi na myśl także opiekę i troskę rodziców, jaka powinna być w tym okresie obecna. Obecnie jednak jest dużo przypadków, kiedy opiekunowie nie opiekują się własnymi dziećmi. Często wynika to z ich obowiązków związanych z pracą; gdy oboje rodzice chodzą do pracy, dziecko pozostawiają w żłobku, przedszkolu lub pod opieką specjalnie zatrudnionej osoby. W rzeczywistości czas spędzany z własnymi pociechami jest niezwykle ważny i ma ogromny wpływ na umysł dziecka i jego przyszłe życie. Dlatego nawet najbardziej zajęci rodzice powinni mieć czas dla swoich dzieci, czasami także kosztem własnej kariery zawodowej. Wiele osób bowiem później żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z dziećmi. Rodzajów tego spędzania czasu jest duża liczba.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.