miasta

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/teatralium.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co to są Kresy oraz dlaczego warto odwiedzić tamte okolice?

krajobraz - zdjęcia
Autor: download.net.pl - mobile
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie 20-lecia międzywojennego mapa naszego kraju prezentowała się zupełnie w inny sposób niż aktualnie. Nasza wschodnia granica była przesunięta w większym stopniu na wschód oraz obejmowała takie miasta jak Lwów czy Wilno, natomiast nasza zachodnia granica nie obejmowała takich miast jak Poznań czy też Wrocław.

Atrakcje turystyczne Gdańska, Gdyni oraz Sopotu

dzieci podczas meczu
Autor: Paul
Źródło: http://www.flickr.com
Trójmiasto to bodaj największe skupisko zachwycających zabytków wtopionych w architekturę miast. Rocznie zwiedza je setki tysięcy wędrowców. Każdy znajdzie w tej okolicy coś dla siebie.


Gdynia, Gdańsk i Sopot.

Nowoczesne apartamenty do wynajęcia – Kołobrzeg nowym popularnym kierunkiem na wypoczynek w trakcie całego roku kalendarzowego

wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie wiele osób szuka coraz lepszych sposobów, jakie będą zdolne zapewnić im należny odpoczynek od powszedniej zabieganej rzeczywistości. Istotne znaczenie posiada nie tylko sfera aktywności, ale również miejsce.

Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, skąd powstał fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Piłka nożna jest chyba najpopularniejszym sportem na świecie, trudno się więc dziwić, że pojawiło się wiele gier opartych na rywalizowaniu dwóch piłkarskich zespołów.

Muzyczne rozkosze - wrocławskie zespoły muzyczne

oprawa muzyczna
Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com
Sąsiedztwo stolicy Dolnego Śląska jest wielce fascynujące architektonicznie. Już samo miasto Wrocław jest urokliwym miastem obfitującym w przepiękne kamienice, także zakątki jak ze sztychów i znamionujące bogactwo przeszłych jak i dzisiejszych społeczności wrocławskich. Identycznie jest z tym kawałkiem świta, regionem owianym tajemnicą ale również bardzo pięknym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.