Showing 5 Result(s)
Muza: koncerty i płyty

W jakich miejscach albumy muzyczne?

Być może sporo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kupowanie rzeczy takich jak przykładowo poezja śpiewana na cd nadal cieszy się sporą popularnością. Fakt, na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że coś takiego nie ma w obecnych czasach jakiegokolwiek sensu, bowiem w końcu każdy z nas może błyskawicznie i bezpłatnie ściągnąć z internetu właściwie wszystkie piosenki, jakie tylko akurat go interesują.
Muza: koncerty i płyty

Świetnych koncertów jest w Polsce coraz większa ilość

Jeszcze przed kilkoma laty Polska raczej nie była takim miejscem, gdzie chętnie grywali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy znacznym krajem, jednym z największych na kontynencie, ale i tak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż akurat potencjał Polski był maksymalnie wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, chociażby w lato będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najpopularniejszych bandów metalowych na całym świecie.
Spotkania, wywiady, relacje

Czym okazują się być okładki disccover, z jakiego materiału okazują się być wytwarzane oraz kto je właściwie nabywa?

Obecnie wiele osób stosuje dialekt angielski na tyle, żeby znajdować w nim niektóre tzw. chochliki. Przy tego typu zabawie należałoby wszakże bardzo uważać, ponieważ dialekt Shakespeare’a, podobnie jak własny ojczysty, pełny jest różnych gier werbalnych.
Niezłym dowodem jest nazwa twórcy kopert na płyty winylowe, która jest zwyczajnym łączem angielskich wyrazów disc (płyta) i cover (okładka), a jednocześnie brzmi niezwykle tak jak odmienne słowo z tego języka, zatem discover (odkryć/poznać).