Showing 8 Result(s)
Muza: koncerty i płyty

W jakich miejscach albumy muzyczne?

Być może sporo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kupowanie rzeczy takich jak przykładowo poezja śpiewana na cd nadal cieszy się sporą popularnością. Fakt, na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że coś takiego nie ma w obecnych czasach jakiegokolwiek sensu, bowiem w końcu każdy z nas może błyskawicznie i bezpłatnie ściągnąć z internetu właściwie wszystkie piosenki, jakie tylko akurat go interesują.
Muza: koncerty i płyty

Świetnych koncertów jest w Polsce coraz większa ilość

Jeszcze przed kilkoma laty Polska raczej nie była takim miejscem, gdzie chętnie grywali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy znacznym krajem, jednym z największych na kontynencie, ale i tak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż akurat potencjał Polski był maksymalnie wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, chociażby w lato będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najpopularniejszych bandów metalowych na całym świecie.
Muza: koncerty i płyty

Jakimi rzeczami trzeba się kierować w trakcie wyboru zespołu muzycznego na wesele?

Planując swoje wesele z całą pewnością trzeba wziąć pod uwagę niesłychanie wiele spraw. Toteż planowanie wesela bezspornie nie jest takie proste, wiąże się ze stresem, poświęceniem dużej ilości czasu, nie mówiąc już o kosztach i o tym, że wesele powinno się planować z dużym wyprzedzeniem. Jedną z kwestii, o jaką muszą zadbać Państwo Młodzi jest odnalezienie odpowiedniego zespołu weselnego.
Muza: koncerty i płyty, Spotkania, wywiady, relacje

Od czego zacząć uczenie się gry na wiośle

Dobierając swoje pierwsze utwory na gitarę, młodzi adepci tego instrumentu zwykle zaczynają od piosenek. W przypadku kilkuletnich dzieci są to z reguły zwykłe proste piosenki znane również naszym rodzicom. Piosenki te znajdują się w kanonie utworów, jakie pojawiają się w śpiewnikach harcerskich i ogniskowych. Są to oczywiście piosenki bardzo proste, grane są na prostych podstawowych akordach, nawet w sytuacji gdy w oyginale partie gitary są złożone i skomplikowane.