Showing 11 Result(s)
Spotkania, wywiady, relacje

W jakich sytuacjach mogą się przydać agregaty prądowe, jak one działają.

Aktualnie trudno by było normalnie funkcjonować bez prądu elektrycznego, lecz pojawiają się przypadki, kiedy nie będzie możliwości podłączenia linii zasilającej do danego miejsca. W tego typu przypadkach najlepszą opcją może być niewielki generator prądu, przy pomocy jakiego można zapewnić odpowiednie zasilanie. Generatory mogą być wykorzystane są w dużej ilości zastosowań. Przykładowo często to będą różne budowy, na których jeszcze nie doprowadzono przyłączy, a także różnego rodzaju imprezy kulturalne i sportowe. W wielu przypadkach agregaty są też traktowane jako rezerwowe źródło prądu na wypadek problemów z zasilaniem. Są przypadki, gdy przerwanie zasilania na dłużej spowodować by mogło jakieś straty, więc obecność takiego generatora pozwoli na zagwarantowanie należytego bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach wręcz jest wymagane posiadanie zasilania awaryjnego. Na przykład muszą go mieć szpitale, w których aparatura podtrzymująca życie pacjentów musi funkcjonować przez cały czas.
Spotkania, wywiady, relacje

Turystyka kulinarna – zwiedzamy najlepsze restauracje Polski

Obserwując sytuację zaistniałą na rynku turystyki, można śmiało zauważyć, iż polskiej turystyce idzie całkiem nieźle, jest to z pewnością jeden z bardziej rozwiniętych sektorów i non stop się rozwija – wzrasta zarówno liczba ciekawych miejsc, które posiadają niesamowicie bogatą ofertę dla turystów jak i właśnie liczba turystów.
Spotkania, wywiady, relacje

Szlakiem przygód po trójmieście wybierz się już teraz

Istnieją tacy osobnicy, jakich wcale nie interesuje zwiedzanie popularnych obiektów. Ludzie, którzy kochają przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do niejednokrotnie strasznych miejsc, czasem zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, proponuje coś dla miłośników wspaniałej przygody.
Jeśli wyruszamy do Trójmiasta służbowo sporą drużyną z pracy oraz mamy czas na przygody, możemy zdecydować się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.
Spotkania, wywiady, relacje

Sklepik przeznaczony do decoupage – czyli, co ma możliwość naszym osobom się przydać przy tworzeniu czegoś od podstaw

Czym konkretnie jest decoupage? Jaka rzecz może być stosowane do jego tworzenia? W jakim miejscu można zakupić wszystkiego typu artykuły które są potrzebne do tego typu „aktywności”? Jak ogólnie można się nauczyć tego typu postacie sztuki? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego – świeżo co napisanego – felietoniku!