Odwieczne a także unikatowe nie tylko dla fanów książki horror.

Obsesja, upodobanie, zainteresowanie - czarodziejskie słowa, które mogą przynajmniej na chwilę oderwać człowieka od dnia codziennego i rutyny. Nie jest to mylne, prawdziwa pasja powoduje u nas szczęście. Jest ona lekarstwem na tymczasowe problemy- dzięki nim możemy się zrelaksować, oderwać, zapomnieć, niekiedy nasunąć odpowiedź. Kiedy wkładamy w nią całe swoje serce, czujemy się cudowni, ekstaza która nas wypełnia jest niesamowita. Na moment odłączamy się od wszystkiego. Pasja to nic innego jak czynność, jaką uwielbiamy wykonywać, powiązana jest z charakterem człowieka. Duża motywacja a także ochota są to silne fundamenty pasji, a na samą myśl o niej uśmiechasz się szeroko.

czytanie książki
Autor: Susanna Arus
Źródło: http://www.flickr.com
Już małe dzieci zaciekawione otaczającym je światem, odnajdują w sobie jakąś pasję, do jakiej wracają z wielką radością. Choć z czasem oraz formowaniem się charakteru przekształca się, ciągle daje nam radość. Każdy ma jakieś zamiłowanie. Ogromne grono fanów literatury, jaka mimo wszystko oszałamiała ludzi, pozwalała słowom odtwarzać wyobrażenie, przeżywać w rzeczywistości przedstawione sytuacje, momenty. Książki horror są w stanie spowodować u nas przerażenie, lęk.

[
zobacz
Autor: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας - University of Macedonia
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo zjawisk surrealistycznych, pojawiające się stwory, brutalne portrety, mroczności, zło narastające napięcie, są w stanie przysporzyć wielu fanów, jacy z wielkim zapałem bębnią do sklepów z książkami czy bibliotek po kolejny tom, kolejną książkę. Nie licząc fanów lektur - powieści grozy (ciekawie na tej stronie), są również różne gatunki, jakie cieszą się popularnością. W okresie PRL publikacje mimo Wielkiej Cenzury, kształtowała się dobrze. Do sukcesów w dużej mierze przyczyniły się młodsze pokolenia pisarzy oraz nieoficjalne działania wydawnicze. Dlatego do dziś mamy sposobność czytać książki PRL.

Pomimo, iż może nam się zdawać, że pasja jak i zamiłowanie oznaczają to samo, jesteśmy w błędzie. Tak jak pierwsze oraz drugie działanie wywołuje u nas satysfakcję, jednak różność jest taka, że hobbistycznie pójdziemy do kina, obejrzeć filmy dramaty. Zarówno jako pasjonaci, będziemy zbierać całą kolekcję z serii filmy dramaty, można atrakcyjne propozycje znaleźć na stronie http://pewex.pl/kategoria/324-filmy/filtr-kategoria+Dramaty.html. Odnalezienie własnej pasji, spowoduje u nas ogromną, nieustanną radość. Nasza kolekcja uintensywnia się o kolejne książki z serii horrory, bądź książki z publikacje PRL-u. Tak jak ogromny i szeroki jest glob tak samo dużo interesujących jest zainteresowań dla każdego, tylko znajdź.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.