Mamy szansę mieć salę gier we własnym mieszkaniu

Jeśli lubimy spotykać się z przyjaciółmi oraz grać w różne gry, to z pewnością często nawiedzamy odpowiednie salony gier. Niestety takie wyjścia pociągają za sobą wielkie koszty, ale mamy szansę zrobić coś, żeby grać w ulubione gry, lecz równocześnie zapłacić za to wszystko znacznie mniej i jeszcze nie być uzależnionym od czasu otwarcia takiego salonu.

billard
Autor: Pierre-Selim
Źródło: http://www.flickr.com
Stół bilardowy mamy szansę mieć w domu

Każdy powie, jak prezentuje się stół bilardowy i jak sporo miejsca zajmuje. To spowoduje, iż do tej pory mało kto miał szansę sobie zezwolić na trzymanie takiego prywatnego stołu u siebie - http://sport-shop.pl/. Na szczęście obecnie w marketach mamy szansę kupić pomniejszoną wersję takich stołów, które zwinięte zabierają rzeczywiście mało miejsca, a rozłożenie ich zajmuje na pewno tylko krótką chwilkę. Co istotne, to z pewnością fakt, że poza rozmiarem nie odróżniają się one niczym od tych pełnowymiarowych, a co się z tym łączy, mamy szansę również na nich poćwiczyć grę, zanim udamy się do salonu i zaczniemy rywalizację z kolejnymi osobami. Co ważne, to nie jest to kosztowny wydatek, a więc może się również okazać, że będzie to świetny podarunek na urodziny lub święta, a bawić będzie się miała szansę calutka familia.

Ta gra cieszy się wielką popularnością (strona internetowa).

Parę lat temu zaczął się prawdziwy szał na grę cymbergaj, polega ona na przesuwaniu po gładkiej nawierzchni krążka, w który uderza się dwoma innymi krążkami, należącymi do dwóch graczy. Musimy tak uderzać w główny krążek, żeby wpadł on do bramki przeciwnika. Zazwyczaj możemy je zobaczyć w przeróżnych salonach gier, do tego jeszcze mamy szansę zakupić jego mniejszą wersję do domu. Jednak mało kto powie, że ta gra własne początki posiada już sporo lat temu, tylko że miast dużych plastikowych krążków, używało się normalnych monet oraz poszukiwało się gładkich nawierzchni. To jedynie udowadnia, że naprawdę wspaniałe gry nigdy nie mijają oraz każde kolejne pokolenie rzeczywiście bardzo się nimi zachwyca. Więcej o sporcie: link.

Możemy spędzić naprawdę wspaniale czas

Z pewnością za pomocą tego rodzaju gier możemy sobie umilić czas jaki spędzamy z rodziną i ze znajomymi, a co się z tym łączy, nasze spotkania mają szansę stać się jeszcze wspanialsze aniżeli do tej pory. Poza tym wspólna zabawa bardzo zbliża do siebie ludzi, a więc możemy posiadać świadomość, że podaruje ona znacznie więcej dobrego, niż wspólne oglądanie telewizji.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.