Rozwój współczesnej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w obszarze marketingu i reklamy. kupując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

W przeciągu kilkudziesięciu lat reklama wykonała ogromny krok naprzód. Dzisiaj poszczególne firmy muszą włożyć o wiele więcej wysiłku, aby dotrzeć odbiorcy i skłonić go do skorzystania z określonego produktu. Dzisiaj musimy wciąż rywalizować z konkurencją i dążyć do jak najskuteczniejszych rozwiązań w obszarze marketingu i reklamy.

technologia LED
Autor: Rafael Mizrahi
Źródło: http://www.flickr.com
Sposób promowania wybranej firmy musi być jednak dostosowany także do przedmiotu, jaki zamierzamy zaoferować. Pewne reklamy dużo lepiej jest umieścić przy drodze niż przekazać np. poprzez gazetę lub w radiu. Choć i tak nigdy nie ma sensu ograniczać się do tylko pojedynczego medium. Ostatnio coraz bardziej popularnym sposobem na reklamę jest ekran Led. To idealne rozwiązanie, żeby poinformować o swoim produkcie, dlatego że obraz wyświetlany na tego typu ekranie bardzo często przykuwa wzrok konsumenta. Istotna jest także lokalizacja takiej reklamy.Ekran najkorzystniej jest umieścić w okolicy reklamowanego sklepu, firmylub restauracji - powierzchnia reklamowa. Dlatego cieszące się popularnością supermarkety umieszczają przeważnie ekran Led na parkingu przed samym sklepem. Główną zaletą ekranu ledowego jest to, że jest łatwo zauważalny , a także to,że jest artakcyjny.

Litery L,E,D stanowią bowiem skrócenie angielskich słów - Light Emitting Diode. Ekran Led zbudowany jest zatem z niewielkich diod, które emitują światło. Warto zauważyć, że ekran Led jest także odporny na niedogodne warunki atmosferyczne. Dlatego pełni nieraz funkcję teleekranu, w czasie koncertów, festiwali i innych wydarzeń, w których bierze udział duża ilość osób. Obecnie na rynku jest wiele przedsiębiorstw, które oferują sprzedaż ekranów ledowych.

Nowe telewizory LED LCD
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Najczęściej montuje się je na dworze, ale istnieje również możliwość umieszczenia ekranu ledowego wewnątrz np.jakiejś hali albo supermarketu (odwiedź witrynę). Dużym ułatwieniem jest to, że po jakimś czasie możemy wymontować i przenieść ekran ledowy gdzieś indziej. To ważne, ze względów finansowych. Biorąc pod uwagę problem pieniędzy, dobrze podkreślić kolejną dość ważną sprawę. Można się bowiem domyśleć, że ekran Led potrzebuje do pracy dość sporo energii, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Diody, umocowane w takim ekranie są jednak bardziej albo mniej energooszczędne, o czym dobrze pamiętać, przed dokonaniem zakupu.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.