Zbiór najciekawszych klasycznych gier komputerowych

Pośród wielu komputerowych gier, które co chwilę pojawiają się w sklepach, może się znaleźć się kilka takich, które zyskały miliony fanów i ogromną popularność w wielu krajach. Jedną z takich produkcji został counter stike, której fabuła opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, jedna strona powinna obronić zakładników zaś druga ich pilnować.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Początkowo gra była przeznaczona tylko i wyłącznie do grania sieciowego, lecz wraz z kolejnymi jej wersjami, kiedy uzyskała dużą popularność, ukazały się dodatki umożliwiające grę samemu. Lecz największy sukces gra zyskała właśnie przez to, że oferuje niezwykle realną i rozbudowaną drużynową rozgrywkę.Wcielając się w daną postać grający, żeby ukończyć misję, musi współpracować z innymi graczami, jeśli mu się to uda to reszta drużyny dostaje pieniądze lub punkty, a za to zakupić wyposażenie i uzbrojenie. Aby pograć w counter strike należy na samym początku zdobyć , zainstalować grę a następnie postarać się o klucz do niej.

Klucze do counter strike zakupić można w niejednym sklepie internetowym i na serwisach aukcyjnych. counter strike source cd key (zobacz ofertę na stronie - ) ma bardzo przystępną cenę, jego koszt to kilkadziesiąt złotych, i za tę niską kwotę gracze otrzymują możliwość założenia indywidualnego konta steam, umożliwiającego granie przez sieć i prowadzenie rozgrywek zespołowych. Gra także jest oferowana w wersji pudełkowej, ale dużo wygodniejsze jest ściągnięcie jej z internetu i zakupienie counter strike 1 6 cd key, dzisiaj w erze szybkiego internetu i mobilnej bankowości zacząć można grać bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Ta świetna gra doczekała się kilku odsłon, które bardzo poszerzyły jej możliwości.

Wprawdzie najbardziej zatwardziali gracze nie przekonali się do nich, grając na komputerze tylko w oryginalną grę, ale środowisko miłośników tej gry przyjęło je z dużym zainteresowaniem. Rzecz jasna, jak to było przy poprzednich wersjach, aby grać w najnowszą odsłonę także potrzebny będzie counter strike global offensive cd key, lecz biorąc pod uwagę jej popularność to raczej warto przeznaczyć na to kilka złotych.


Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.