Pokój ucieczki – escape room

W Trójmieście na każdym kroku możemy trafić na różnorodne atrakcje, jakie na długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Nowatorskie atrakcje turystyczne z górnej półki najczęściej opisywane są przez blogerów i osoby zaciekawionych tym regionem Polski. Jeśli chodzi o Gdańsk do dyspozycji podróżujących jest niemało rozrywek, choć ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to realne życie, podczas którego wydarza się sporo niespodziewanych sytuacji.


Escape room jako rozrywka o ogromnym stopniu rozchwytywania

Stawiając na gdańskie escape room jako formę spędzania wolnych chwil w trójmieście, możemy liczyć na owocną zabawę w wyjątkowym gronie. Osoby uczestniczące w takiej grze są zamknięci wszyscy razem w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu. Tam właśnie mają do dyspozycji całą godzinę na skuteczne rozwiązanie wszystkich zagadek i szybkie odnalezienie wyjścia. Może to przynosić wiele radości, jakiej nie da się opisać słowami – to trzeba przeżyć.

Oferta rozrywkowa z Gdańska przebija pozostałe

W niezwykłym mieście Gdańsk spotka nas nie tylko wiele rozrywek, poznamy też mnóstwo interesujących osób. Trójmiejskie projekty atrakcji nie przechodzą bez echa w całej Polsce, co ma pewnego rodzaju odzwierciedlenie w nierzadkim organizowaniu wycieczek do tego obszaru Polski. Na portalach wyjazdowych można znaleźć wiele atrakcji turystycznych, jednak największym zainteresowaniem cieszą się te przeniesione ze świata gier internetowych do rzeczywistości.


Escape room jako forma rozrywki na europejskim poziomie

Spacerujący ludzie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Udział w grze escape room kosztuje blisko 30-40 zł za osobę, jednak – jak twierdzą sami uczestniczący – zdecydowanie warto. Przed każdym z uczestników znajduje się pewna nierozwiązana zagadka. Kwestią najważniejszą pozostaje to, jak wyjść z zamkniętego pokoju? Wokół nas znajduje się mnóstwo pozornie przypadkowych, absolutnie niespójnych przedmiotów oraz cała masa kłódek, które zamyka się za pomocą klucza lub na szyfr. Wydostać się jak najszybciej i jak najskuteczniej – to najważniejsze zadanie, a przy tym niemało zabawy.

Informacje: http://questrooms.pl/promocje/

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.