Rozstaw dach ponad basenem po to żeby uchronić go przed warunkami atmosferycznymi

Prywatny basen na działce to marzenie wielu osób. Niektórym udaje się je spełnić. Basen może być wykonany przez profesjonalną firmę, ale przy odrobinie zapału da się także samemu stworzyć podobną konstrukcję. Jednak w jednym i drugim przypadku musisz trzymać się pewnych wytycznych. Nie tylko w trakcie budowy, ale również w trakcie użytkowania ze zbiornika wodnego. Jedną z najważniejszych kwestii jest jakość wody.
namiot
Autor: Infrogmation of New Orleans
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście ciecz nie może być zabrudzania przez czynniki zewnętrze w żaden sposób. Z tego powodu zbiornik wodny musi być szczelny i odseparowany od możliwych zagrożeń tego rodzaju. Jednak nawet w takim wypadku coś jest w stanie mu zagrozić. Co dokładnie? Odpowiedź brzmi: deszcz. Deszczówka w basenie to koszmar posiadaczy wielu basenów. Z tego powodu wykorzystuje się rozmaite metody ochrony (pomysły na aranżacje wokół domu). Właściciele publicznych basenów mogą sobie pozwolić na kosztowne osłony. Nie wszyscy prywatni posiadacze są w stanie zrobić podobnie.


Dlatego warto wybrać mniej kosztowne wyjście, które okaże się również bardzo efektywne. Jest nim namiot http://eventomat.pl/, który sprawdzi się w ogrodzie. To prosta bariera dla deszczówki. Namiot tego rodzaju to z reguły rodzaj daszku rozciąganego na czterech nogach. Na działce sprawdza się doskonałe do rozmaitych zastosowań. Na kupno podobnego sprzętu dobrze jest zdecydować się w sytuacji, gdy posiadasz obszerną działkę. A jak można dzięki temu zasłonić basen - zakopane hotel z basenem -?
namiot
Autor: Niall Williams
Źródło: http://www.flickr.com
To niezwykle proste, namiot ogrodowy powinieneś po prostu rozłożyć już w czasie deszczu albo wówczas, gdy spodziewasz się, że będzie padać. Rozstawianie namiotu ogrodowego jest wyjątkowe łatwe. Rozkłada się go nawet łatwiej aniżeli tradycyjny namiot, który może służyć za nocleg na wakacjach.Basen zasłonięty takim daszkiem nie nabierze deszczówki albo też wleci do basenu tylko nieduża ilość deszczu.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.