Niebanalne pomysły na zabawę kawalerską. Nowy okres ślubny startuje już wkrótce!

Jeden okres ślubów dobiega końca, ale drugi już w progu. Coraz to bardziej wzięte jest aranżowanie przed tym ważkim dniem czasu z przyjaciółmi, na którym żegnamy panieństwo lub kawalerstwo.


mężczyzna w koszuli
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com


Istnieje na to multum możłiwości.


Aby zaaranżować wieczór kawalerski Gdańsk - polecamy magnumarena.pl/sklep-i-serwis - jest doskonałym miejscem. Ma do zaoferowania wiele knajp i ciekawych miejsc, które da się włączyć w program zabawy. Dobrą alternatywą jest wizyta na plaży, nawet niedaleko za rogatkami Trójmiasta, ewentualnie wykorzystanie kursujących po Polskim morzu statków . Jeżeli przyszły pan młody cierpi na chorobę morską lub - https://www.minirandki.pl/speed-dating-krakow - istnieje ryzyko, że któryś z uczestników zniknie w morzu, Gdańsk spełni podobnie wymogi nastawione na stonowane uciechy. Otwartych jest mnóstwo klubów, zarówno muzycznych, jak i oferujących inne rozrywki. Chociażby partyjka bilarda odpowiednio ustawia atmosferę i jednoczy kawalera i jego drużbów. Kawalerski Gdańsk ma wiele uroku i całe rzesze facetów rokrocznie się o tym przekonują! - .
Warto pamiętać, że ten nieprzeciętny wieczór można przeżyć też w bardzo oryginalny sposób. O ile przyszły żonkoś lubi dynamiczne formy rekreacji, można go porwać na pokaz manewrów wojskowych lub na paintball. Będzie to możliwość do pobycia z kolegami, a równolegle wykazania swych zdolności, spróbowania się, zmęczenia - .


Jeżeli chodzi o paintball Gdańsk ma parę tego typu miejsc do zaoferowania i warto z tego skorzystać, o ile wszyscy uczestnicy wieczoru mają być zaangażowani w zabawę. Po takiej bieganinie zostaje tylko podążyć na męskie spotkanie przy piwie i w tych okolicznościach fetować zwycięstwo lub pocieszać się po przegranej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.