Spotkania, wywiady, relacje

Co podarować w prezencie pod choinkę domatorowi? Parę niebanalnych pomysłów

Wybierając prezent choinkowy dla bliskiej osoby z pewnością powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeśli na przykład masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wtedy niemal oczywiste będzie, iż podarujesz mu coś związanego ze sportem.

Finlandia

Autor: Jonas Van den Eynde
Źródło: http://www.flickr.com
Co jednakże w przypadku, gdy masz do czynienia z osobą, która niekoniecznie lubi sport i generalnie stosunkowo rzadko wychodzi z mieszkania? Sprawdź nasze pomysły prezentów dla domatorów!
Gry planszowe
W współczesnych czasach gry planszowe dla dorosłych przeżywają wyjątkowy renesans. Na rynku pojawia się wiele tytułów, które mogą zainteresować praktycznie każdego miłośnika planszówek – począwszy od klasyków w nowych wydaniach, jak na przykład Pokój 25, ale także całkowicie nowe pozycje jak przykładowo Relic Tajemnica Sektora Antian. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej planszówce, oczywiście musisz poczytać o niej opinie w internecie – dzisiaj bije ona największe rekordy popularności, zatem bez wątpliwości będzie fantastycznym pomysłem na podarunek pod choinkę praktycznie dla każdego. Dla osób, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z planszówkami rekomendujemy takie gry jak przykładowo K2 gra, dzięki której zdecydowanie niemal każdy zaraz złapie bakcyla gier planszowych!
pomieszczenie

Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
książka zawsze jest dobrym prezentem

Jeśli nie zdecydujesz się na kupno gry planszowej, wówczas niewątpliwie dobrym rozwiązaniem będzie na przykład jakaś fajna książka – to prezent, który sprawdza się niemal zawsze. Jeżeli nie znasz nieźle gustu drugiej osoby, wtedy popytaj jego bliskich – to na pewno ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do zakupu.