Wieczne jak i nadzwyczajne nie tylko dla miłośników książki horror.

Pasja, zamiłowanie, zapał – to magiczne słowa, jakie mogą przynajmniej na moment oderwać człowieka od codzienności oraz rutyny. Nie jest to mylne, właściwa pasja daję nam radość. Staje się ona lekarstwem na codzienne kłopoty- pozwala nam się zrelaksować, oderwać, zapomnieć, a czasami podsunąć odpowiedź. Kiedy wkładamy w nią całe swoje serce, czujemy się osobliwi, euforia jaka nas napełnia jest cudowna. Na moment odrywamy się od całego świata. Pasja jest to nic innego jak czynność, którą uwielbiamy robić, powiązana jest z charakterem osoby. Silna motywacja i zapał to prężne filary zamiłowania, a na samą myśl o niej szczerzysz się.

czytanie książki

Autor: Susanna Arus
Źródło: http://www.flickr.com
Już małe dzieci zaciekawione otaczającym je światem, znajdują w sobie jakąś pozytywną obsesję, do której z wielką frajdą. Choć z wiekiem i formowaniem się charakteru zmienia się, stale sprawia nam radość. Wszyscy posiadają jakieś zamiłowanie. Szerokie grono miłośników literatury, jaka od zawsze oszałamiała ludzi, pozwalała słowom tworzyć obraz, przeżywać w rzeczywistości przedstawione sceny, momenty. Książki horror potrafią spowodować u nas grozę, lęk.

[

więcej na tej stronie

Autor: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας – University of Macedonia
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo zjawisk surrealistycznych, pojawiające się stwory, drastyczne portrety, ciemności, zło narastające napięcie, potrafią przysporzyć wielu fanów, jacy z wielkim zapałem biją do sklepów z książkami czy czytelni po kolejny tom, drugą lekturę. Oprócz miłośników publikacji – powieści grozy (na tej stronie więcej), posiadamy także inne gatunki, jakie cieszą się wielkim szacunkiem. W czasie PRL publikacje pomimo Wielkiej Cenzury, rozwijała się bardzo dobrze. Do triumfów w dużej mierze przyczyniły się młodsze pokolenia literatów oraz nieformalne aktywności wydawnicze. Dlatego do dziś możemy czytać książki PRL.

Pomimo, iż może nam się wydawać, że pozytywna obsesja i hobby znaczą to samo, mylimy się. Zarówno jedno oraz następne działanie wywołuje u nas radość, jednak różnica jest taka, iż hobbistycznie pójdziemy do kina, zobaczyć filmy dramaty. Jako pasjonaci, zaczniemy zbierać całą kolekcję z serii filmy dramaty, a można atrakcyjne tytuły odnaleźć na . Odnalezienie swojej pasji, sprawi nam wielką, nieustanną radość. Nasza seria powiększa się o następne książki z serii horrory, bądź książki z okresu PRL-u. Tak jak wielki i szeroki jest świat tak samo wiele ciekawych jest zainteresowań dla każdego, wystarczy poszukać.