Gdy chcemy zaprosić przyjaciół na ważną ceremonię familijną, zamawiamy eleganckie zaproszenia

Zaproszenia na uroczystości familijne możemy z grubsza podzielić między dwa zbiory: te przeznaczone dla szkrabów i te zaprojektowane dla osób dorosłych. Takie istotne wydarzenia, jak pierwsza komunia albo ślub, a również jego rocznica, wymagają, aby gości zapraszać w nadzwyczajny, to jest uroczysty sposób. Elegancko wydrukowane zaproszenia daje się osobiście w trakcie zapowiedzianej wizyty. Żeby jeszcze bardziej uwypuklić uroczysty charakter samej czynności zapraszania, niektóre pary narzeczonych wręczają samodzielnie wykonane zaproszenia. Jednak lwia większość młodych kobiet preferuje zamówić profesjonalne druki.

Tort urodzinowy

Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Zaproszenia ślubne mają zazwyczaj biały kolor, jednak coraz częściej można zaobserwować druki w tych mniej tradycyjnych odcieniach, z ostrą czerwienią włącznie. Na gotowym blankiecie można odnaleźć miejsce przeznaczone na odręczne wykaligrafowanie imion i nazwisk wszystkich gości. Taka forma wypełniania już jakiś czas temu się przyjęła i w opinii agencji reklamowych, które drukują wszelkie zaproszenia ślubne- przykładowo firma smartinvite, taki wygląd ma pozostawać symbolem szacunku wobec konkretnego członka familii albo znajomego. Państwo młodzi nierzadko decydują się na umieszczenie mniej lub bardziej znanego cytatu o uczuciach, który czasami potrafi rozbawić czytelnika.
Zaproszenia dla dzieci są zazwyczaj zamawiane na takie ceremonie jak chrzest oraz pierwsza komunia. I w takim przypadku rzeczone zaproszenie zaproszenia eleganckie ma biały odcień. A dane zawarte na druku informują gości o czasie i miejscu planowanej imprezy i wyrażają w paru słowach uniesienie z faktu narodzin potomka albo przystąpienia trzecioklasisty do pierwszej komunii.

Masz przeświadczenie, że podobne teksty rozjaśniają Ci dokładniej tę kwestię? Jeżeli tak myślisz, zobacz w tekście (https://gloria.wroc.pl/) inny tego typu punkt widzenia.

Kiedy nasza pociecha obchodzi za dwa tygodnie swoje 6 urodziny

Ślub i wesele w stylu vintage

Autor: Sebastian Ścigalski
Źródło: abcslubu.pl

lub w najbliższym czasie przypada dzień jej imienin, to wybrani rodzice chcą z tej okazji wyprawić małe przyjęcie w ogrodzie. Zapraszając więcej przyjaciółek i przyjaciół, trzeba wręczyć gustowne zaproszenia, które zresztą z użyciem farb może przecież przygotować sam przedszkolak.
Zaproszenia urodzinowe (sprawdź zaproszenia urodzinowe) i te przeznaczone dla dorosłych już narzeczonych mają ze sobą dużo wspólnego. W tym miejscu jesteśmy w stanie wspomnieć o gotowej formułce tekstu zaproszenia, a również o niezwykle popularnej modzie, czyli o umieszczaniu na przygotowanym wcześniej druku zdjęć osób, które będą pierwszoplanowymi bohaterami na danej ceremonii