Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, skąd powstał fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, nic więc dziwnego, że pojawiło się mnóstwo gier opartych na rywalizowaniu dwóch piłkarskich zespołów.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz chyba nic nie może dorównać ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, która już od ponad dekady cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń graczy. Każda kolejna odsłona to jeszcze lepsza grafika, możliwość grania najlepszymi obecnie piłkarzami, lecz również poprawiona mechanika gry. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, to wszystko można zobaczyć w kolejnych wersjach tego światowego hitu. Korzystając z popularności tej serii zaczęły się pojawiać kolejne tytuły, wiążące się z piłką nożną. Na przykład fifa street 2 przenosi grających na boiska na ulicach miast całego świata.
dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com
Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile tradycyjne wersjeFify są typowymi zręcznościówkami, w których strzelić trzeba swoim przeciwnikom jak najwięcej bramek, to fifa manager stała się jedną z najpopularniejszych sportowych strategii, jakie zostały do tej pory wydane. W tej grze gracz będzie się wcielał nie w zawodników, a w managera, który musi swoim zespołem pokierować. Gra jest naprawdę mocno rozbudowana i daje ogrom kombinacji, trzeba tak naprawdę zarządzać każdym aspektem prowadzenia piłkarzy.

Zobacz kolejne tego typu bardzo użyteczne źródło informacji na objaśniany problem – kliknij tutaj i przeczytaj więcej w tej ofercie.

Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, trzydzieści pięć tysięcy zawodników i mnóstwo statystyk, na których opierać się można podczas swoich decyzji.

Wielbicielom takiej formy zabawy fifa manager 12 zapewni długie godziny grania, ale też mnóstwo satysfakcji, jak się osiągnie cele, które się zaplanowało.