Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, przez to warto dla swego szkraba załatwić wyjątkowy pokaz

Maluchy często czekają na swe urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co otrzymają w podarku i jakie ciekawostki przygotowali rodzice.
Mało istotne czy nasz urwis ma 5 czy 8 lat.

technologia

Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
wczasy

Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
pokaz magii

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością z utęsknieniem czeka na swe urodziny. Faktem jest, że odmiennie je przygotujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla większego szkraba. Dla brzdąca możemy na przykład zaprosić klauna lub wynająć dmuchany zamek. Dla większego dziecka fantastycznym pomysłem z pewnością będzie pokaz magii. Nasz mały jubilat i jego koledzy z pewnością z ogromnym zainteresowaniem będą śledzić wszelkie sztuczki magika. Mimo iż będzie to przyjęcie, to z pewnością będzie panować totalna cisza. Wszyscy będą koncentrować się na palcach sztukmistrza. Jeszcze kilka dni po urodzinach wszyscy będą rozmawiać o sztuczkach. Nie będzie końca przypuszczeniom – jak on mógł to zrobić. Tego typu show z pewnością będzie niesłychaną niespodzianką, a nasze maleństwo będzie zadowolone. Jeśli to przyjęcie urodzinowe, to nie może oczywiście zabraknąć kolegów, tortu oraz różnych zabaw. Jednak tort (podkłady pod tort) oraz zwyczajne atrakcje dość często powtarzają się rok po roku. A sztuczki magiczne są niesamowite. Magik będzie mógł na przykład wyciągnąć królika z kapelusza albo zgadnąć, którą kartę mieliśmy na myśli.

Może również przedstawić inne sztuczki, o których wcześniej nie słyszeliśmy, a które wywrą na zebranych niesamowite wrażenie. Będziemy oczarowani. Zapewne nawet dorośli zbiorą się podczas pokazu wokół dzieci i z ogromnym zainteresowaniem będą obserwować widowisko.