Szukasz pomysłu na podarunek dla wielbiciela planszówek? Sprawdź nasze typy!

Jeszcze parę lat temu gry planszowe zazwyczaj kojarzyły nam się z ogromną nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciał zapomnieć. Jednakże od jakiegoś czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans – grają w nie zarówno duzi jak i dzieci, a na rynku jest coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Jeśli szukasz jakiejś ciekawej planszówki dla siebie lub chciałbyś komuś wręczyć taką w prezencie, wówczas bez wątpienia musisz zapoznać się z naszymi propozycjami!
Szogun dla dużych strategów
Jedną z najbardziej ostatnio rekomendowanych gier jest na pewno Szogun gra, która zapewni Wam rozrywkę na wiele zimowych wieczorów.

Jeżeli przeglądasz ten tekst to znaczy, że opisywana problematyka Cię interesuje – pod linkiem (flowshop.org/products/olej-cbd-odprezenie) odnajdziesz podobne, równie pasjonujące informacje.

Jeżeli lubisz gry strategiczne, bez wątpliwości będzie to właściwa pozycja dla Ciebie. W grze wcielisz się w jednego z magnatów Japonii, który próbuje zbudować swoje imperium. Budowanie zamków, wymiana handlowe z innymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to bez wątpienia największe zalety tej gry.

Alchemicy dla wielbicieli magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy pożądają od gry trochę magii.

Jeśli chcesz zgłębić więcej danych na ten temat, to spójrz na opublikowany (https://www.clarias.pl/oswietlenie-c-129_704.html) wpis a zobaczysz podobne interesujące informacje.

W tej grze wcielisz się w tytułowego alchemika, którego zadaniem jest zdobyć jak najwięcej tajemnej wiedzy dotyczącej sporządzania wszelkiego rodzaju eliksirów i sporządzenie swego autorskiego przepisu na jeden z nich.

Battlestar dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen
Warszawa

Battlestar Galactica gra planszowa to niemal obowiązkowa pozycja dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.

Jeśli chcesz uratować świat albo zniszczyć podniebne imperium swego wroga, Battlestar Galactica z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednią propozycją. Zazwyczaj rozgrywka trwa dość długo, więc oczywiście musisz zarezerwować sobie długie wieczory na podobne rozgrywki!