Co podarować w prezencie pod choinkę domatorowi? Parę niebanalnych pomysłów

Wybierając prezent choinkowy dla bliskiej osoby z pewnością powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeśli na przykład masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wtedy niemal oczywiste będzie, iż podarujesz mu coś związanego ze sportem.

Finlandia

Autor: Jonas Van den Eynde
Źródło: http://www.flickr.com

Co jednakże w przypadku, gdy masz do czynienia z osobą, która niekoniecznie lubi sport i generalnie stosunkowo rzadko wychodzi z mieszkania? Sprawdź nasze pomysły prezentów dla domatorów!
Gry planszowe
W współczesnych czasach gry planszowe dla dorosłych przeżywają wyjątkowy renesans. Na rynku pojawia się wiele tytułów, które mogą zainteresować praktycznie każdego miłośnika planszówek – począwszy od klasyków w nowych wydaniach, jak na przykład Pokój 25, ale także całkowicie nowe pozycje jak przykładowo Relic Tajemnica Sektora Antian. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej planszówce, oczywiście musisz poczytać o niej opinie w internecie – dzisiaj bije ona największe rekordy popularności, zatem bez wątpliwości będzie fantastycznym pomysłem na podarunek pod choinkę praktycznie dla każdego.

Jeżeli ten tekst wydaje Ci się ciekawy, sprawdź naszą informację przedstawiającą podobny temat. Najprawdopodobniej ona również Cię zainteresuje.

Dla osób, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z planszówkami rekomendujemy takie gry jak przykładowo K2 gra, dzięki której zdecydowanie niemal każdy zaraz złapie bakcyla gier planszowych!

pomieszczenie

Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
książka zawsze jest dobrym prezentem

Jeśli nie zdecydujesz się na kupno gry planszowej, wówczas niewątpliwie dobrym rozwiązaniem będzie na przykład jakaś fajna książka – to prezent, który sprawdza się niemal zawsze. Jeżeli nie znasz nieźle gustu drugiej osoby, wtedy popytaj jego bliskich – to na pewno ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do zakupu.