W jaki sposób odpocząć w święta?

Znacie kogokolwiek, kto po Świętach byłby wypoczęty? No właśnie… Sprzątanie, pichcenie, kupowanie, wyjeżdżanie do rodzinki, potem burzliwe czasem dyskusje przy stole – wszystko to potrafi niezwykle zmęczyć!

wygląd
szkolenia

Autor: Wonderbox Pologne
Czekamy na ten okres cały rok. Zawsze wyobrażamy sobie, że będzie przyjemnie, bez pośpiechu, nastrojowo. Że będzie to czas relaksu. Niestety, nieczęsto tak bywa. Bowiem tak naprawdę nie potrafimy – zresztą nie wyłącznie w okresie świąt – zwyczajnie odpoczywać. Mamy nadzieję, iż wykorzystując opisane zasady, jednak w tym czasie odpoczniecie.

Zerknij nie tylko na nasz artykuł, ale również na komentarze z www. Może pewne z nich zainteresują Cię na tyle, że zapragniesz napisać własną ocenę.

W jaki sposób to zrobić?

Przede wszystkim bądź asertywny. Dawno niewidziana ciocia zaprasza cię na święta do siebie, a dystans do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I naturalnie nie wypada jej odmówić? Naprawdę opłaca się w takim wypadku oznajmić wprost, że taka podróż wymaga od nas niezwykle wiele zachodu, i rzucić luźną sugestię, że możemy spotkać się po świętach.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to z pewnością sprawi Ci radość informacja, że inny tego rodzaju tekst jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz ten link Przerabianie zdjęć.

I może taka wizyta wtenczas, w mniej nerwowej atmosferze, da trochę więcej frajdy? Pokażmy, iż nam zależy, jednak że mamy również swoje zdanie, własne wymogi i własne obiekcje. Nie trwońmy kilku cennych godzin na podróżowanie do miejsca, w którym, jak już się znajdziemy, będziemy tak zmęczeni oraz zestresowani, że nie odnajdziemy nawet siły, aby cieszyć się tym, iż tam w końcu dotarliśmy. Czyń to, co ci wychodzi najlepiej. Robisz wyjątkową rybę po grecku? Świetnie. Nie musisz więc jednocześnie startować w konkursie na najlepszego karpia, pierogi oraz makowiec.

Przynajmniej jedno z nich jest w stanie zrobić ktokolwiek inny bądź ostatecznie możesz zamówić poza domem. Znajdź czas dla siebie, weź do ręki program tv, obejrzyj świetny film, zrelaksuj się.