Pełne akcji strategiczne planszówki dla kilku graczy

W naszym artykule przejdziemy wpierw do dalekiej przeszłości, aby stać się jednym z siedmiu antycznych władców. Później zobaczymy brutalny, krwawy oraz pełen intryg okres średniowiecznych królów, aby skończyć wspólną podróż na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.

rower
7 cudów świata gra strategiczna, jaka zdumiewa cudownymi, barwnymi grafikami, przenosi graczy do antycznego świata najstarszych imperiów oraz wciela w role najpotężniejszych władców, których poznał wtedy świat. Każdy z graczy będzie mógł zbudować potęgę swego imperium wedle własnej strategii. Gra składa się z 3 etapów tzw. Wieków, w czasie jakich grający, po otrzymaniu do rąk kart sami zdecydują co chcą z nimi zrobić, gdyż każdą kartą można zagrać na trzy inne sposoby! Możemy także handlować z innymi mocarstwami. Wszystko po to, by wybudować najmocniejsze mocarstwo.
Gra o Tron gra planszowa słynnego na całym świecie serialu przenosi uczestników wprost do przepełnionego „brudnymi” sztuczkami uniwersum wymyślonego przez Georga R.R. Martina.

W przypadku jeśli chcesz odnaleźć poza tym też inne podobne dane na omawiany wątek, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.pizzahut.pl/restauracje/pizza/pl/%C5%82omianki), do którego odsyłacz jest w tym miejscu.

W czasie emocjonującej rozgrywki mamy możliwość wcielić się w głowy pięciu domów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków i Tyrellów, aby po fatalnej śmierci Roberta Baratheona zdobyć Żelazny Tron. Rozgrywka składa się z dziesięciu tur, zaś każda tura z trzech faz : zderzeń, rozkazów i akcji. Lecz to w drugiej dochodzi do najobrzydliwszych intryg. Im bliżej końca będziemy tym więcej sojuszy zerwiemy, ponieważ wygrać może tylko jeden.

Jeśli chcesz zdobyć pokrewne informacje na prezentowany wątek, to w pierwszej kolejności zobacz tutaj oraz przenieś się do źródła, a odnajdziesz tam mnóstwo nowych wiadomości.

Jak to rzekł niegdyś Machiavelli : „cel uświęca środki” – w czasie rozgrywki poznasz do czego sam jesteś zdolny.

warhammer diskwars

Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Trzecią grą będzie Warhammer Diskwars czyli emocjonująca, przepełniona akcją gra strategiczna, jaka przeniesie rozgrywających do Starego Świata, w jakim orkowie, elfy, Imperium oraz Chaos toczą bój o panowanie nad światem. Potyczki są gwałtowne, wrogowie będą się ścielić obficie, z tego powodu musicie na bieżąco zmieniać taktykę, aby wygrać – jak na realnej wojnie.

Kiedy dysk z wizerunkiem twego czempiona utraci wszystkie punkty witalności przegrasz, toteż musisz z rozmysłem rozstawiać dyski pozostałych jednostek, żeby silnie go chronić.
Wszystkie trzy gry są intensywne. W pierwszej budujecie silne imperia, w drugiej za każdą cenę chwytacie władzy natomiast w trzeciej każdy jest dla was wrogiem, liczy się jedynie aby nie zginąć.