Najciekawsze atrakcje w Trójmieśćie

W Trójmieście na każdym kroku mamy szansę trafić na najróżniejsze atrakcje, które na długi czas nie dadzą o sobie zapomnieć. Nowatorskie atrakcje turystyczne z górnej półki często opisywane są przez blogerów oraz tych zaciekawionych tym regionem naszego kraju. Jeśli chodzi o Gdańsk do dyspozycji przyjeżdżających jest ogrom rozrywek, jednak ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to rzeczywiste życie, w czasie jakiego wydarza się niemało niespodziewanych sytuacji.

Dlaczego już teraz warto poznać ofertę rozrywkową z Gdańska?

Wybierając gdańskie escape room jako metodę spędzania wolnego czasu w trójmieście, możemy liczyć na wielogodzinną zabawę w interesującym gronie. Uczestnicy takiej gry są zamknięci wszyscy razem w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu. Tam właśnie mają do dyspozycji pełną godzinę na efektywne rozwiązanie znajdujących się tam zagadek i niezwłoczne odnalezienie wyjścia. Przynosi to wiele radości, jakiej nie da się opisać za pomocą słów – to trzeba przeżyć.

Czy warto wybierać niespotykane do tej pory atrakcje?

W pięknym mieście Gdańsk spotka nas nie tylko sporo rozrywek, poznamy też dużo fascynujących osób. Trójmiejskie projekty atrakcji nie przejdą bez echa w całej Polsce, co ma pewnego rodzaju odzwierciedlenie w nierzadkim organizowaniu wycieczek do tego obszaru Polski. Na portalach wyjazdowych pojawia się wiele atrakcji turystycznych, jednak największym zainteresowaniem cieszą się te przeniesione ze świata gier sieciowych do świata realnego.

Rewelacyjny poziom gdańskich atrakcji – escape room w czołówce

Spacerujący ludzie

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Udział w grze escape room kosztuje blisko 30-40 zł za osobę, jednak – jak sądzą sami uczestnicy – bezsprzecznie warto. Przed każdym z uczestników jest zagadka do rozwiązania.

Nieprawdopodobnie wciągający tekst, prawda? Jeżeli także posiadasz takie zdanie, to kliknij tutaj i przeczytaj w witrynie wszystkie dane.

Kwestią najważniejszą pozostaje to, w jaki sposób wyjść z zamkniętego pokoju? Wokół nas znajduje się niemało pozornie przypadkowych, zupełnie niespójnych przedmiotów oraz cała masa kłódek, które są zamykane za pomocą klucza lub na szyfr. Wydostać się jak najprędzej i jak najskuteczniej – to najważniejsze zadanie, a przy tym niemało zabawy.

Pozostałe informacje: