Sklepik przeznaczony do decoupage - czyli, co ma możliwość naszym osobom się przydać przy tworzeniu czegoś od podstaw

Co to konkretnie bywa decoupage? Co może być używane do jego produkowania? W jakim miejscu można zakupić wszystkiego rodzaju artykuły potrzebne do tego typu "aktywności"? Jak ogólnie istnieje możliwość się nauczyć tego typu postacie sztuki? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko co napisanego - felietoniku!


golf
Autor: Sobienie Królewskie
Źródło: Sobienie Królewskie Golf & Country Club


Pochodzący z języka francuskiego Pudełko decoupage, a w języku polskim "Dekupaż" - to nic innego jak technika ozdabiania bardzo różnego rodzaju powierzchni, wraz z ratunkiem papierka lub serwetek papierowych, które naklejamy, a później pokrywamy lakierem, aby w żaden sposób nie istniała możliwość wyczuć, że wspomniany papierek został tam nałożony, wytwarzając wrażenie, iż jest jednym wraz z konkretną powierzchnią. Wspomnianą nawierzchnią ma możliwość zostać dla przykładu: drewno, metal, czy szkło, a także tkanina, plastik, a także wszelakiego typu powierzchnia z ceramiki. Do decoupagu poza papierem, istnieje możliwość stosować takie przedmioty jak: farby, www.pieczatki.pl/stemple, szablony, czy tak nazywane "sospeso", oraz nie wspominając już o nietypowo przebrzmiewającym "Quillingu" i innego rodzaju, bardziej znanych rzeczach, takich jak filcu, czy też innych akcesoriach do dekoracji.
Gdzie jednak można to wszyściutko i jeszcze więcej kupić? Doskonałym wyjściem jest internetowy sklep decoupage, w którym odnajdziemy to wszyściutko i jeszcze bardziej dużo (dla przykładu ciekawe książeczki o podstawach, jak i mocniej zaawansowanych technikach naszego własnego decoupagu, czy też całe komplety przeznaczone dla zaczynających fanów wspomnianego typu aktywności). Pamiętaj, iż decoupage bywa doskonałym zajęciem dla każdego!

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.