Spotkania, wywiady, relacje

Planszówki – najciekawszy prezent na gwiazdkę!

Kiedy tylko kończą się Zaduszki, w każdym markecie udostępniane są świąteczne stroiki, które mają na celu wywołanie rodzinnego nastroju. Dzięki temu, już od początku listopada możemy zakupić wszelkie akcesoria spod znaku złota i zieleni, a także zacząć interesować się prezentami.

Gdyż ich właściwy dobór jest praktycznie tak samo ważny, jak obecność typowych potraw na wigilijnym stole.
Ostatnio znów zainteresowaniem szczycą cię planszówki. Jeżeli w twoim domu mieszka amator średniowiecza, powinieneś nabyć Carcassonne Gra ta oddaje w bardzo ciekawy sposób życie sprzed wieków, wejdziemy tam w rolę władcy, zarządzającego swoim zamkiem. Fani fantastyki natomiast z pewnością najlepiej będą bawić się w przy grze Talisman Magia i Miecz. Pozycja ta szczyci się ogromną popularnością nie tylko wśród młodych graczy, ale również tych dorosłych – idealna opcja na wspólne, rodzinne wieczory. Najmłodsze dzieci na pewno uraduje Bang gra osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Nasze dzieci wcielą się w dzielnych cowboyów.
Gdzie warto zakupić gry planszowe? Tak lubiana jak Carcassonne gra z pewnością będzie do dostania w każdym markecie z asortymentem tego typu. Podobnie sytuacja wygląda z pozycją Talisman Magia i Miecz. Lecz w takim miejscu spotkamy tylko najmodniejsze wydawnictwa, dlatego wprawiony gracz może nie być bardzo pocieszony. Dlatego dobrze znaleźć sklep online, który trudni się dystrybucją planszówek. Tam również Bang gra kultowa, jednak wciąż niszowa, trafi się w różnych edycjach.
Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy świąteczne podarunki dla bliskich, nie powinniśmy tylko martwić się o ich cenę, ale także wartość.

Bowiem większość prezentowanych na rynku planszówek, z pewnością dostarczy nam więcej rozrywki niż film na DVD. Jest to doskonała zabawa, której możemy oddawać się w gronie najbliższych osób.