Miłostki i nie tylko, Muza: koncerty i płyty, Premiery filmowe, Spotkania, wywiady, relacje, Warto przeczytać

Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, przez to warto dla swego szkraba załatwić wyjątkowy pokaz

Maluchy często czekają na swe urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co otrzymają w podarku i jakie ciekawostki przygotowali rodzice.
Mało istotne czy nasz urwis ma 5 czy 8 lat.

technologia

Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
wczasy

Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
pokaz magii

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością z utęsknieniem czeka na swe urodziny. Faktem jest, że odmiennie je przygotujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla większego szkraba. Dla brzdąca możemy na przykład zaprosić klauna lub wynająć dmuchany zamek. Dla większego dziecka fantastycznym pomysłem z pewnością będzie pokaz magii. Nasz mały jubilat i jego koledzy z pewnością z ogromnym zainteresowaniem będą śledzić wszelkie sztuczki magika. Mimo iż będzie to przyjęcie, to z pewnością będzie panować totalna cisza. Wszyscy będą koncentrować się na palcach sztukmistrza. Jeszcze kilka dni po urodzinach wszyscy będą rozmawiać o sztuczkach. Nie będzie końca przypuszczeniom – jak on mógł to zrobić. Tego typu show z pewnością będzie niesłychaną niespodzianką, a nasze maleństwo będzie zadowolone. Jeśli to przyjęcie urodzinowe, to nie może oczywiście zabraknąć kolegów, tortu oraz różnych zabaw. Jednak tort oraz zwyczajne atrakcje dość często powtarzają się rok po roku. A sztuczki magiczne są niesamowite. Magik będzie mógł na przykład wyciągnąć królika z kapelusza albo zgadnąć, którą kartę mieliśmy na myśli.

Może również przedstawić inne sztuczki, o których wcześniej nie słyszeliśmy, a które wywrą na zebranych niesamowite wrażenie. Będziemy oczarowani. Zapewne nawet dorośli zbiorą się podczas pokazu wokół dzieci i z ogromnym zainteresowaniem będą obserwować widowisko.