To święto nie bywa już jedynie amerykańskie, także polskie maluchy chcą świętować Halloween, więc już dziś obmyśl kostium

Pomału zbliża się dzień Halloween, nazywanego także nieraz świętem duchów. Celebrowanie tego radosnego, a jednocześnie troszkę makabrycznego dnia wzięło się ze Stanów Zjednoczonych, niemniej w naszym kraju także się już porządnie zakorzeniło.
Potrzebny będzie właściwy ubiór
Halloween to dzień, podczas którego najmłodsi wędrują od drzwi do drzwi oraz dopominają się o łakocie. By dzień ten uzyskał stosowną oprawę, stosuje się kostium halloween. W równym stopniu maluchy, jak również i dorośli przebierają się za różnorakie potwory, duchy, czarownice albo wesołe wróżki i elfy. Tak przebrane wędrują po sąsiedztwie, albo biorą udział w zabawach lub innych rozrywkach. Przebranie na Halloween można wykonać samodzielnie,
dron z kamerą na halloween
Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
nabyć, lub wypożyczyć w specjalnych punktach.
Także dorośli bawią się w zabawy z przebraniem
Nie tylko dzieciaki uwielbiają takie zabawy podczas których można założyć różne zabawne albo trochę straszne przebrania. Dorośli również chcą brać udział w tego typu przyjęciach oraz wybierają się na zabawy z okazji karnawału lub Halloween. W wypadku balów karnawałowych istnieje bardzo wielkie zróżnicowanie, jeśli idzie o stroje. Modne są maski weneckie sklep, za którymi można schować swoje oblicze. Tradycja zakładania tego typu masek podczas karnawału wzięła się, jak nazwa mówi z Wenecji. Tego typu maski wyśmienicie pasują w równym stopniu paniom, jak także mężczyznom.


Stanowią idealne dopełnienie pięknych kreacji oraz kostiumów różnorakiego typu. Tak samo jak kostiumy na Halloween, maski weneckie również można nabyć albo wypożyczyć, choćby w teatrze.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.